Vstupenky

Aktuální informace pro vás připravujeme.

Dárkové ePoukazy na Letní shakespearovské slavnosti v Ostravě v prodeji

Skvělá zpráva pro milovníky shakespearovského divadla a všechny, kdo přemýšlejí o vánočním dárku pro své blízké. Už od středy 15. listopadu se od 10:00 v síti Ticketmaster prodávají oblíbené Dárkové ePoukazy. Elektronické poukázky obdarovaným nabízejí mj. jedinečnou výhodu v podobě přednostního přístupu k těm nejlepším místům dříve, než se spustí oficiální prodej. Poukazy v hodnotách od 500 do 5 000 Kč jsou k dispozici na všechna nabízená představení nadcházejícího ročníku.

Oslavte s námi 460 let od narození věhlasného dramatika, jak se sluší a patří. Darujte sobě i svým blízkým jedinečnou příležitost zažít dvě nové premiéry v podobě mistrovských komedií Marná lásky snaha a Večer tříkrálový.
Přejeme vám klidný konec podzimu i nadcházející advent.

PaS de Theatre, pořadatel festivalu v Ostravě

KOUPIT POUKAZ

Dárkový ePoukaz LSS 2024 - Ostrava
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Využíváme také cookies pro remarketing, které déle využívají reklamní a sociální sítě pro úpravu zobrazovaných reklam tak, aby pro vás byly zajímavé. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: